Golden Retriever Golden Retriever Kennel Menu
Hlavní stránka

Vrh A Border kolie

Dne 3.7.2020 se nám narodily do naší CHS nová štěňátka. Tentokrát to jsou Border Kolie. 3 pejsci a 2 holčičky. Všichni i s maminkou se mají k světu a užívají si prvních dnů života. Štěňátka krásně rostou. Pomalu otevítají očička a začínají zkoumat svět.


 

PF 2012

Přejeme krásné a pohodové prožití svátků vánočních, do nového roku především zdraví, štěstí a mnoho krásných chvil s našimi čtyřnožci. Přejí všichni Z Letenské Studánky


 

Štěňátka německé dogy

CHS El Vixen zadává krásná štěňátka německé dogy z velmi atraktivního spojení, a to JCH CZ, CH CZ  LESLEY CHELSEA Říčanská hvězda x  ICH Grand CH DRUPI Catley ranch. Štěňátka jsou odchovávána v domácím prostředí, budou tedy plně socializovaná, řádně odčervená a očkovaná. Pokud máte zájem, kontaktujte chovatelku Martinu na tel: 731 427 056 , více informací o Chels a spojení najdete ZDE.


 

Albeř 2011

Minulý týden jsme všichni strávlili pohodový týden, již posedmé, na výcvikovém táboře pro retrievery v Alběři. Tento rok nám počasí moc nepřálo, hodně pršelo, ale i tak týden velmi rychle utekl. Cvičila jsem s Trini, pod vedením Jindry, Sanny chodila s námi aby jí to nebylo líto ale necvičila, přeci jen už má svá léta. Nakonec výcvikového dne všem "mladým" ukázala jak se má dělat správná vlečka s králíkem, jeho přinešení si opravdu užívala a dbala na to, aby ji všichni viděli.  Ani tentokrát nemohl chybtět tradiční Platošův pohár alias zkoušky nanečisto, kterého se účastnilo rekordních 40 psů. Sanny a Trini přes dlouhou cvičící pauzu pracovaly moc hezky, ztratily jen pár bodů a umístnily se uprostřed, z čeho mám opravdu velikou radost. O vítězi rozhodovaly desetiny bodů a vteřiny, vešichni opravdu podali super výkon. Vítezem se stal Erwin Tadeas Aurea Rosa, paničce Báře Pánkové a chovatelce Evičce Píchové moc blahopřeji.
Celý tábor byl perfektně zorganizovaný, cvičilo se v nádherné honitbě, atmosféra perfektní. Evě a Jindře moc děkujeme za jeho organizaci a těším se zase za rok.

Při cvičení se mi nepodařilo fotografovat, a tak doufám, že brzy budu moci zveřejnit odkazy jiných, kteří zachytili atmosféru tábora a snažení našich pejsků při občas dost nelehkých úkolech.


 

Trocha letního pózování II

Sanny 8 let                                                                      

 


 

Trocha letního pózování...

     

David a Sanny, nerozlučná to dvojice.... 

 


 

...portréty holek...

Portréty holek.
 

     


   


 

...Všechno nejlepší Sannynko!!!

Je to až neuvěřitelné, ale přesně před osmi lety 26. dubna se narodila v chovatelské stanici Sv. Huberta moje Sanny. Měla jsem veliké štěstí, že jsem si vybrala právě Tebe. Sannynko, přejeme Ti společně se zbytkem tvojí smečky hodně moc zdraví, hrátek s tvojí Triniškou, mazlení, dobrůtek, pohody a klidu. Jsi moje štěstí a radost! Tvoje smečka.


 

Krásné Velikonoce

Přejeme všem našim známým, blízkým, kamarádům prostě všem krásné a veselé velikonoce, bohatou pomlázku hodně moc zdraví a pohody. Všichni z Letenské Studánky

 


 

CHS White Enny

CHS White Enny přijímá záznamy na štěňátka z perspektivního zahraničního spojení. Štěnda by se měla narodit v květnu k odběru budou v červenci 2011. Více informací o Happy i Brunovi a kontakty na chovatelku Lucku naleznete ZDE

 


 

1. ročník Prokopova poháru

17. dubna se konal v Lipníku první ročník Prokopova poháru. Tuto soutěž pořádaly jak jinak než výcvikářky z Pražského výcviku retrieverů - Eva Píchová a Jindra Hermannová. S Trini jsme byly hlášené ale nakonec nám nebylo dopřáno se zúčastnit. Rozstonala jsem se a účast jsme musely omluvit, moc nás to mrzí, protože podle fotek a hodnocení to byla velmi příjemá a pohodová akce. Pejsi soutěžili podle svých nejlepších schopností  roztříděni do tří skupin. Doufáme, že Prokopův pohár stane tradicí a my si to také budeme moci zkusit na vlastní kůži. Připojuji pár fotek pro představu.

Nástup startujících.....                                                              Čekání na disciplínu....

  

...Hmmm, táborák.....                                                                  Závěrečná porada ....

 


 

Cvičení v Lipníku

9.4.2011

Tuto sobotu jsme opět s Triniškou vyrazily na cvičení do terénu. Cvičení bylo moc příjemné, Trini byla šikovná a pěkně plnila občas dost nelehké disciplíny, které byly především na ovladatelnost, paměť psa a přesnost dohledávek. Také jsme zkusily marking přes překážku a v dost "Kopečkovitém" terénu takže se pes musel opravdu soustředit a vůdce správně poslat. Nakonec za odměnu měli všichni pejsci marking s bažantem. Sobota byla moc příjemná. Evě moc děkujeme za perfektní cvičení.


Triniško soustřeď se....

Už to nese šikulka.... 

                                                                                     

 

 


 

...všechno nejlepší Trini!

25.3.2011
Dnes slaví naše Triniška už 4. narozeniny. Trni, přejeme Ti všechno nejlepší, hodně zdraví a psích rodovánek, plnou misku máš vždy připravenou a náruč na mazlení otevřenou. Přejeme si aby jsi tady s námi ještě hodně dlouho byla a dělala nám radost jako to děláš. Tvoje smečka. 

Sobotní cvičení v Lipníku

19.3.2011
Minulou sobotu jsme s Trini vyrazily na cvičení pro pokročilejší pejsky do Lipníku. Pod vedením Jindry z Pražského výcviku retrieverů jsme zkoušely techniku ovladatelnosti, marking a memory a různé jiné vychytávky na které je radost se dívat, když to pes umí ale je to velký kus práce jak pejska tak pána. Na to, že Trini měla poměrně dlouhou pauzu byla moc šikovná a spíš já jsem ve zmatku jí její práci kazila. Cvičení bylo super a doufám, že nebylo poslední. Fotky bohužel nemám, doufám že se mi je někde podaří sehnat.


 

Davídek a Trini

Takhle se u nás tráví "polední klid" ...

 

 

 


 

Handling work shop

Toto úterý jsme s Trini byly na "První malé školičce vystavovatele". Toto setkání, které nás mělo zasvětit do zákulisí výstav, ukázat nám jak svého retrievera co nejlépe prezentovat, odhalit přednosti a zamaskovat drobné nedokonalosti, pořádal Pražský výcvik Retrieverů. Vše se konalo v hale, kde si nejen pejsci ale i páníčcci mohli zkusit jak to vypadá na výstavě. Perfektně se nám věnovala Zuzka Tíkalová a Ilona Bártová, Evička Píchová. Moc děkujeme, bylo to příjemné odpoledne.

 

 


 

Krásná štěňátka k odběru

Všechna štěňátka z Excellent Bahati našla nový domov. Přejeme jim hodné páníčky a krásné psí kratochvíle.   


 

Šťastné a veselé

Přejeme všem našim kamarádům, známým a jejich psím členům rodiny krásné a pohodové prožití svátků vánočních, hodně pohody, zdaví, lásky v novém roce. Mono úspěchů ať každému vyjde vše tak jak si přeje.
Všichni Z Letenské studánky


 

Prosinec 2010 akualizace

Po opravdu dlouhé době aktualizace na nových stránkách. Za tu dobu se u nás stalo spousty nových věcí. Asi ta nejdůležitější je, že se naše rodina rozrostla rovnou o dva nové členy Davida a Zuzanku. Minulé roky byly pro nás malinko náročnější ale doufám, že se vše vrátilo do normálu.
Malá rekapitualce minulé doby, v říjnu 2008 Trini úspěšně složila KPZ (Svatováclavský pohár) a to v I.ceně s celkovým počtem 188 bodů a 4.místa. Trini pracovala krásně a rozhodčí ji chválili že tak mladý pes je tak šikovný. Mám z ní velikou radost.
Sannynka si užívá klidu a radovánek se svojí Triniškou. Jsou nerozlučná dvojka. Doufám, že jim tyto psí kratochvíle vydrží ještě hodně hodně dlouho.
Červen 2009 jsem byli opět na Albeři, týden vyšel, pejsci pracovali, cvičili a pilovali svá slabá místa. Trini se učila práci na barvě, byla hlášená na druhý ročník Svatováclavského poháru a chtěli jsme LZ zvládnout. Holky si zkusily na konec Platošův Pohár, kde je rok od roku účast hojnější a hojnější. Trini se umístnila celkově na 8. místě z 35 psů, o konečném pořadí rozhodovaly jen jediné body a sekundy. Jinda a Eva korektně posuzovaly. Naše plány se zkouškami ale nevyšly protože jsem byla v porodnici. Snad jindy :-)

 

Albeř 2009


 

Nové stránky

V prosinci jsme spustili nové www stránky.


 

Další skvělá zpráva

Dnes 16.7.2008 jsem dostala vyhodnocení dysplazie kyčelních a loketních kloubů naší Trini (Aphrodité Z Letenské studánky), snímky vyhodnocoval MVDr. Šebek a výsledek je DKK i DLK 0/0 (A/A), mám opravdu ohromnou radost, že již druhé štěňátko je nulové!!


 

Albeř 2008

14.6 - 21.6.2008 jsme byli na Albeři, Trini se pylně připravovala na svoje první zkoušky, ověření vlohových vlastností. Cvičila pod vedením Jindry Hermannové a musím jí moc pochválit šlo jí to opravdu moc dobře. Trini je pracovně velmi vlohová, což jsem doufala že zdědí po svém tátovi. Práce se zvěří jí baví nadevše a všechno mi krásně donese ukázat. Mám z ní velikou radost, je to holka šikovná. Cvičila i Sannynka aby nezapomněla to svoje co už umí. Občas dávala najevo jak to má "na háku" a všem pořádně ukazovala jakého bažanta nebo kačku si nese. Počasí bylo moc fajn, lidé také. Na konci turnusu se konal Platošův pohár, opět nechyběl táborák, bojovka, koncert a na úplné pohodě dodala i skvělá kuchyně pana Platoše. Týden hrozně rychle utekl tak se moc těším na další .


 

Skvělá zpráva

12.5.2008 dnes jsem dostala výbornou zprávu. Artemis Z Letenské studánky (fenka se žlutou stužkou) byla na RTG dysplazie kyčelního i loketního kloubu. Snímky vyhodnotil MVDr. Snášil a Arťa má DKK i DLK 0/0. Mám ohromnou radost, Šárce moc děkuji za zprávu!


 

Klubová výstava Hluboká nad Vltavou

11.5 a 12.5.2008 tetno květnový víkend jsme se rozhodli strávit v krásném prostředí Hluboké nad Vltavou, kde se u Loveckého zámečku Ohrada konala již tradičně Klubová výstava Retrieverů, pořádaná Klubem Loveckých Slídičů. Přihlásila jsem Sannynku (třída pracovní) která měla po štěňatech výstavní premiéru i Trinišku (třída mladých). Posuzovali známí angličtí rozhodčí a holky dopadly následovně, sobota Sanny - výborná, Trini výborná 4 (ze 16 fen), neděle Sanny výborná a Trini velmi dobrá (pan rozhodčí ji vyčetl váhu a výšku). Celý víkend byl ale moc příjemný, počasí nám krásně vyšlo, spousty známých lidiček. Opravdu moc fajn víkend.


 

Štěňátka slaví rok

25.3.2008 přsně před rokem na svět vykouklo pět černých čumáčků a zlatých kožíšků. Do dalších dní přeji všem jen to nejlepší, zdaví a hlavně neustále svého pánečka u sebe. Snad i Modrásek, který ten život měl opravdu kraťounký, je mu v psím nebi lehce...


 

Sraz štěňátek

23.3 se u nás sjela všichna štěňátka a jejich páníčkové, bohužel nemohla dorazit Artemis s paničkou, na kterou se budu těšit doufám jindy. Ač počasí vypadalo spíš na leden než březen den byl moc fajn a myslím že nejen já a holky jsme si ho užily. Ze všech jsou už téměř dospělí psi. Všichni se pořádně vyřádili, pak jsme se šli ohřát domů a ještě jsme si hezky povídali. Na sraz dorazili i moji kamarádi Lucka M. a Fanda Š. s Ellinkou (Ellis Excellent Z Říčanských luk), moc děkuji všem za fajn odpoledne, za dárky pro pejsky.


 

Sobota v Letňanech

22.3.2008 tuto sobotu jsme s Trini vyrazili do Letňan, kde se konala mezinárodní výstava psů. Hlášené jsme nebyly ale protože jsme dlouho nikde nebyli tak jsme si zpestřily sobotní den. Účast byla jako vždy velmi hojná. Vystavovalo se ve dvou kruzích, psi a feny zvlášť. Náš hlavní důvod návštěvy bylo seznámení s naší novou handlerkou Luckou Srpovou, které tímto děkuji za postavení Trini do výstavního postoje.


 

PF 2008

Rok se s rokem sešel, a tak přeji všem známým a kamarádům do nového roku jen to nejlepší, krásné chvíle plné radostí a pohody prožité se svými blízkými a se svými pejsky.
Všichni Z Letenské studánky


 

"Áčka" slaví půl rok

25.9.2007 šťěňátka oslavila svoje půl roční narozeniny. Do dalších dní přeji jen to nejlepší a majitelům děkuji za kontakt a fotky, které posílají.


 

KV České Budějovice

Ve dnech 15. a 16.9. se konaly Klubové výstavy Klubu Loveckých Slídičů v Českých Budějovicích. S Triniškou jsme je absolvovaly. Sannynka zůstala doma, protože se rozhárala. Trini se oba dny předváděla ve třídě štěňat a dostala krásné posudky a ocenění VN3 a VN. Mám velikou radost posuzovali rozhodčí z norska, všichni byli zvědaví na jejich posudky. V sobotu Mr. Sauge Jan - Roger, N; v neděli Mrs. Sando Siv, N. Veliké gratulace patří i Lucce Maršálové která předváděla Ellis Excellent z Říčanských luk v sobotu VN4 a v neděli VN3.


 

NV Brno

8.9.2007 jsme s Triniškou vyjeli do Brna na národní výstavu. Goldeny posuzovala paní Dana Smržová a Trini se krásně předvedla a dostala ocenění VN1.


 

MNVP Mladá Boleslav

1.9.2007 Trini vyrazila na svoji první výstavu. Prezentovala se ve třídě štěňat. Feny posuzovala paní Alena Čečrdlová. Trini se předvedla moc hezky a dostala krásný posudek a ocenění VN3.


 

Albeř 2007

Ani tento rok nebyl výjimkou. V červnu jsme opět vyrazili k Nové Bystřici do rekreačního střediska Walter, kde byl červnový turnus výcvikového tábora s retrievery opět pod zášitiou Pražského výcviku retrieverů Evy Píchové a Jindry Hermannové. Na svůj první tábor jela i malá Trini, která pořádně lumpačila mezi velkými psi a byla ve svém živlu. Měla ještě miminkovnský režim ale seznámila se s vodou, aportíky, voňavými kachničkami. Byla báječná a že to bylo takové malé mimino, zvládla to parádně. Sanny si už užívá klidu od mateřských povinností, odpočívala, cvičila. Počasí bylo moc hezké a celý turnus se vyvedl, ostatně jako každý.


 

Štěňátka jsou v nových domovech

Všechna štěňátka jsou již v nových domovech. Přeji jim i jejim novým pánům mnoho krásných společně prožitých chvil, psích pohledů a radostí a co nejméně starostí. Aby ten jejich psí život jim mohl kdokoli závidět. U mě doma zůstává nový člen naší smečky, a to Aprhodité Z Letenské studánky, které jsem začala říkat Trini. Růžová holka mě okouzlila natolik, že jsem neodolala její zvídavé povaze, chuti do všeho jít a všechno zkoumat, jejímu krásnému pohledu. Takže Trini vítej doma.


 

Štěňátka slaví sedm týdnů

Je to až neuvěřitelné ale naše společné soužití s bandou bílých chlupatých raubířů se pomalu chýlí ke konci. Štěňátka jsme ještě odčervili, naočkovali a byla natetována. Byli jim vystaveny průkazy původu a pomalu a jistě se chystají do nových domovů a k novým, doufám, že hodným páníčkům. Pokoušely jsme se s Danou je postavit do postojů ale zlatíčka chvilku nepostála...


 

Štěňátkům je pět týdnů

Štěňátka jsou zase o několik dní starší. Začíná z nich být demoliční komando ostrých zoubků a černých všudypřítomných čumáčků. Pro spestření jsme celou smečku vyvezli na naši chalupu. Cestu autem zvládli miminka dobře téměř celou ji prospali. Jako veliká odměna za jejich statečnost byla zahrádka a les kam jsme chodili ven a miminka všechno prozkoumávala, očichávala a hrála si. Sannynka si také užila lesa a psích radovánek v podobě různých lesních vůní. Počasí na nás moc vlídné nebylo téměř celý víkend propršelo ale nevadilo to. Malinko jsme trénovali chůzi na vodítku, aby šťěnda věděla co vodítko je.


 

První granulky

17.4.2007 a je to tady, dnes naše šťěnátka dostala poprvé namočené granulky. Pěkně si hodování užili, čumáčky měli celé od dobrůtky po jejich hodování zbyla jen prázdná miska, která pak posloužila i jako odpočinková.


 

Už máme tři týdny

15.4.2007 je to až neuvěřitelné, ale štěňátkům jsou tři týdny. Pořádně přibývají na váze, jsou to pěkní cvalíkové. Začínají se jim klubat pěkně ostré zoubky. Protože je venku nádherné počasí, část dne tráví na terase, kde jsem jim udělala výběh a mají vše co potřebují. Venkovní prostředí zkoumají a pobyt venku jim svědčí. Pravidelně zastřihujeme drápky a pomalu a jistě dostanou namočené granulky, pribiňáček, tvaroh a piškoty aby pořádně sílila.


 

Moc milá návštěva

12.4. 2007 dneska jsme měli ohromně milou návštěvu, přijela se na nás podívat naše kamarádka Zuzka Tíkalová z CHS Z Botičských meandrů, štěnda od ní dostala ohromnou tašku plyšáků. Zuzance moc děkujeme za moc milou návštěvu a havně za zapůjčení porodní bedny a ohrádky, bez které bychom to nezvládli. Štěňátka krásně prospívají, jsou to zvídavá a hodná psí miminka. Sannynka je moc bezvadná máma, něžná a laskavá.


 

První odčervení

10.4 dnes jsme všechna štěňátka odčervili pastou Flubenol, netvářili se nadšeně ale prevence je prevence.


 

...a čas běží...

Tento dubnový víkend byl ve znamení návštěv. Na šťěnda se přijela podívat Radka Bursíková z CHS Rusty Love, ostříhaly jsme společnými silami štěňátkům drápky. Radce patří můj veliký dík za milou návštěvu a hlavně za funkci "přítel na telefonu" v době, kdy se měla narodit. Štěňátka už vidí, začínají se pěkně hlasitě projevovat, trénují chůzi a zjišťují co jejich tlapky umí a jak se s nimi musí zacházet aby se rozběhli dopředu. Sannynka na ně dohlíží a občas je usměrní, tak jak to maminky musí, když mládež tropí nepřístojnosti.


 

Štěňátkům jsou dva týdny

8.4.2007 dnes je šťěňátkům čtrnáct dní. Mají se čile k světu, baští, spinkají, pomalinku se jim rozlepují očka a začínají zkoumat svět kolem. Žlutá holčička zjišťuje k čemu slouží zadní tlapky a pokouší se chodit jako velká psí holka. Všichni mají kolem kila a půl. Sannynka je již zcela v pořádku a o svá miminka se krásně stará.


 

"Pětileté retrívří tažení"

Poslední březnovou sobotu bylo pražským výcvikem retrieverů pořádáno "Pětileté retrívří tažení" odpoledne plné soutěží pánů a jejich pejsků se konalo k příležitosti pěti-letého fungování výcviku retrieverů. Celá akce se konala v obci Straky, kde se všichni účastníci rozlosovali do družstev a absolvovali pět disciplín. My jsme se zúčastnit nemohly, protože miminka jsou miminka a mateřské povinnosti jsme odložit nemohly. Snad zvládneme desetileté výročí.


 

Štěňátkům je týden

Štěňátkům je týden. Všechny myšky krásně prospívají, zdvojnásobili svou porodní váhu a někteří i o fous víc. Mezi pitím mlíčka od mámy se pokoušejí o první náznaky štěkání, zelený pejsek trénuje i vrčení. Sannynka se zotavuje a o svá miminka se krásně stará, bedlivě je hlídá a téměř se od nich nehne, jen na vyvenčení.


 

Smutná zpráva

28.3.2007 - dnes nás bohužel opustil modrý kluk. Diagnoza zněla vdechnutí mlíčka a udušení. Modrásek bojoval do poslední chvíle ale byl malinký. Od dnešního dne naše smečka tedy čítá tři holky a jednoho kluka. Doufám, že to ošklivé jsme si vybrali.


 

Štěňátka jsou na světě

25. března 2007 Sanny přivedla na svět tři sladké holčičky a dva krasné psí kluky. Porod byl náročný ale nakonec jsme to zvládly. Štěňátka i maminka jsou v pořádku a Sannynka se o ně krásně stará. Více v sekci "Štěňátka".


 

Březen aneb deníček těhulky

Sanny si březost pořádně užívá, je na sebe opatrná, užívá si sněhu a jejích milovaných sněhových koupelí a radovánek. Byli jsme na kontrolách, šťěňátek paní doktorka viděla několik, takže jsem moc zvědavá jakou nadílku nám Sanny přivede na svět. Pomalu a jistě si všechno připravujeme, bednu, věci potřebné k porodu.


 

Budeme mít štěňátka

Dnes nám ultrazvukové vyšetření potvrdilo, že je Sannynka březí. Malinko jsem to tušila, Sanny se chovala jinak než normálně, je hrozně mazlivá prostě "jiná". Ze spojení Sannynky a Wranglera očekáváme šťěňátka smetanové barvy, dobrého zdraví a měla by mít výstavní a parcovní předpoklady. Štěnda by se měla naroit kolem 26.3, do nových domovů se pak mohou rozběhnout koncem května, začátkem června.


 

Návštěvní kniha

29.1.2007 jsme zprovoznili návštěvní knihu.


 

Plánujeme štěňátka

Ve dnech 21. a 23. ledna byla Sannynka nakryta. Zda z tohoto spojení budou malí zlaťáčci, se dozvíme zhruba za 14 dní, kdy půjdeme na sono. Držte nám palce!


 

Šťastný nový rok

Všem našim známým a kamarádům a neodmyslitelně jejich pejskům přejeme v novém roce jen samé radosti, zdraví, lásku, hodně chovatelských úspechů, nesčetně úspěchů na poli zkušebním i výstavním. Ať všem vychází všechno podle jejich představ.

Všichni z Letenské studánky


 

28.10.2006 - Klubová výstava Třeboň

Jednu krásnou říjnouvou sobotu se konala Klubová výstava pod patronací Klubu Chovatelů Loveckých Slídičů v Třeboni, na kterou jsme se jeli všichni společně podívat. Sannynku jsem nevystavovala, jeli jsme ale držet palečky našim kamarádům a jejich pejskům. Na této výstavě posuzovali Irští rozhodčí, a tak jsme všichni byli zvědaví na jeich posudky. Veliké gragtulace patří Heleně Chvalovské a Gryffindorovi Juniorovi The Best Baron, kteří se umístili ve třřídě vítězů se známkou V4 a krásným posudkem. Další gratulace míří Daně Čižinské a Akiře od Pokranu - V1 CAC ve třídě vítězů, Soně Turkové a Caiře Andros Aurera Rosa - V (ve třídě pracovní, kde se v kruhu předvádělo 10 krásných fen).


 

Psí víkend II - Josefův důl

Ani na podzim jsme nezaháleli. Poslední zářijový víkend jsme vyrazili s naší psí "skvadrou" a strávili jsme moc hezký víkend v Josefově dole. Absolvovali jsem procházku na rozhlednu Bamberk, pejsci byli ve svém živlu hráli si a také si užívali pohodičky. Večer se grilovalo všichni naši retrívři na to pozorně dohlíželi. Moc děkujeme Janince a Daně za organizaci této akce a doufáme, že nebyla poslední.


 

NVP Brno

Tento víkend jsme se se Sannynkou vydaly do Brna na Národní výstavu psů. Goldeny posuzovala paní Čečrdlová a Sanny si odnesla V2, res. CAC a moc hezký posudek. Kompletní výsledky můžete najít zde:


 

Albeř 2006

Stalo se již tradicí a neodmyslitelnou součástí prázdnin a dovolených výcvikový tábor v Albeři, nedaleko malebného města Jindřichův Hradec. Celý tento týdenní pobyt, kde se sjede zhruba 50 lidí a 50 jejich zlatých čtyř, již několikátým rokem pořádá Pražský Výcvik Retrieverů a pod vedením Jindry Hermannové a Evičky Píchové se pejsci připravují na zkoušky nebo prostě cvičí jen pro radost. Ani tento rok jsme neudělali změnu. Počasí nám tento rok moc nepřálo ale psům se cvičilo moc dobře. Celý tábor byl v duchu týmových her a všichni se rozdělili na družstva, ve kterých soutěžili i výcvikáři. Vítězné družstvo "Smečka Snů" vyhrála obrovský dárkový koš. I přes nečekané plány "Temného Oka" , které si políčilo na naše výcvikářky a dožadovalo se zmírnění utiskování pánečků a psů,  jsme náš poklad ubránili a mohli jsme se z něj radovat. Neodmyslytelnou akcí našeho tábora byl již šestý ročník Platošova Poháru, který vyhála Caira Andros Aurera Rosa s naší kamarádkou Soňou. Nechyběl táborák, koncert a přednáška veterináře na zajímavá témata a samozřejmě noční bojovka, která je rok od roku strašidelnější... Poslendní tečou byla výborná kuchyně ala Platoš a pečené prasátko. Evě a Jindře moc děkujeme za pořádání a příští rok naviděnou ...


 

31.3.2006 Psí víkend Strážné

Jeden březnový víkend jsme vyrazili s našimi čtyřnožci a jejich páníčky na víkend do Strážného. I přes nepřízeň počasí jsme si prodloužený víkend užili, pejsci si užívali sněhu a psích záležitostí. Absolvovali jsme výlet lanovkou na Černou horu a následný sestup z hřebenů dolů, někteří to pojali po svém... 


 
Kateřina Rybnikářová | Tel.: +420 775 991 512
Všechna práva vyhrazena | © www.studanka.info