Golden Retriever Golden Retriever Kennel Menu
Hlavní stránka

Prosinec 2010 akualizace

Po opravdu dlouhé době aktualizace na nových stránkách. Za tu dobu se u nás stalo spousty nových věcí. Asi ta nejdůležitější je, že se naše rodina rozrostla rovnou o dva nové členy Davida a Zuzanku. Minulé roky byly pro nás malinko náročnější ale doufám, že se vše vrátilo do normálu.
Malá rekapitualce minulé doby, v říjnu 2008 Trini úspěšně složila KPZ (Svatováclavský pohár) a to v I.ceně s celkovým počtem 188 bodů a 4.místa. Trini pracovala krásně a rozhodčí ji chválili že tak mladý pes je tak šikovný. Mám z ní velikou radost.
Sannynka si užívá klidu a radovánek se svojí Triniškou. Jsou nerozlučná dvojka. Doufám, že jim tyto psí kratochvíle vydrží ještě hodně hodně dlouho.
Červen 2009 jsem byli opět na Albeři, týden vyšel, pejsci pracovali, cvičili a pilovali svá slabá místa. Trini se učila práci na barvě, byla hlášená na druhý ročník Svatováclavského poháru a chtěli jsme LZ zvládnout. Holky si zkusily na konec Platošův Pohár, kde je rok od roku účast hojnější a hojnější. Trini se umístnila celkově na 8. místě z 35 psů, o konečném pořadí rozhodovaly jen jediné body a sekundy. Jinda a Eva korektně posuzovaly. Naše plány se zkouškami ale nevyšly protože jsem byla v porodnici. Snad jindy :-)

 

Albeř 2009


 
Kateřina Rybnikářová | Tel.: +420 775 991 512
Všechna práva vyhrazena | © www.studanka.info