Golden Retriever Golden Retriever Kennel Menu
Hlavní stránka

Albeř 2011

Minulý týden jsme všichni strávlili pohodový týden, již posedmé, na výcvikovém táboře pro retrievery v Alběři. Tento rok nám počasí moc nepřálo, hodně pršelo, ale i tak týden velmi rychle utekl. Cvičila jsem s Trini, pod vedením Jindry, Sanny chodila s námi aby jí to nebylo líto ale necvičila, přeci jen už má svá léta. Nakonec výcvikového dne všem "mladým" ukázala jak se má dělat správná vlečka s králíkem, jeho přinešení si opravdu užívala a dbala na to, aby ji všichni viděli.  Ani tentokrát nemohl chybtět tradiční Platošův pohár alias zkoušky nanečisto, kterého se účastnilo rekordních 40 psů. Sanny a Trini přes dlouhou cvičící pauzu pracovaly moc hezky, ztratily jen pár bodů a umístnily se uprostřed, z čeho mám opravdu velikou radost. O vítězi rozhodovaly desetiny bodů a vteřiny, vešichni opravdu podali super výkon. Vítezem se stal Erwin Tadeas Aurea Rosa, paničce Báře Pánkové a chovatelce Evičce Píchové moc blahopřeji.
Celý tábor byl perfektně zorganizovaný, cvičilo se v nádherné honitbě, atmosféra perfektní. Evě a Jindře moc děkujeme za jeho organizaci a těším se zase za rok.

Při cvičení se mi nepodařilo fotografovat, a tak doufám, že brzy budu moci zveřejnit odkazy jiných, kteří zachytili atmosféru tábora a snažení našich pejsků při občas dost nelehkých úkolech.


 
Kateřina Rybnikářová | Tel.: +420 775 991 512
Všechna práva vyhrazena | © www.studanka.info